Domy publiczne w Polsce

domy publiczne w polsce

Domy publiczne to miejsce wielu uciech zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Dziewczyny bywały straszone, że jak będą się wyzywająco ubierać to skończą w domu publicznym. O domach publicznych krążą różne historie, każdy kto chociaż trochę zainteresuję się tematem zauważy, domy publiczne w Polsce funkcjonują i mają się całkiem dobrze. Na łamach bloga Bzykanie24 sprawdzamy ten temat dla naszych czytelników żeby rozwiać wszelkie wątpliwości i uświadomić Naszą sex społeczność. Na początek warto zadać sobie pytanie – czym są domy publiczne? Jak funkcjonują i jaki przyświeca im cel.

Co to dom publiczny?

Dom publiczny potocznie zwany burdelem, domem rozkoszy to miejsce w którym świadczone są płatne usługi seksualne. Ludzie odwiedzają takie miejsce, żeby dać upust swoim erotycznym fantazjom, rozerwać się trochę i spędzić ogólnie miło czas😈 Pomimo otoczki tematu tabu takie miejsca są dosyć popularne, mają stałych bywalców i świetnie się rozwijają.
 

Jak działa takie miejsce? Dokładnie tak jak sobie to wyobrażasz – za odpowiednią opłatą spędzasz czas w bardzo miłym towarzystwie, w miłym przytulnym pokoiku. Jakość usług, lokali i legalność działania danego domu publicznego jest różna. Nie jest to kwestia regulowana prawnie, gdzie narzucone są standardy w celu polepszenia jakości.

Jaki cel przyświeca domom publicznym? Łatwo odpowiedzieć na to pytanie, to zwykła usługa która poprzez oferowane dobra ma przynosić zyski i nie jest to żadnym sekretem. Klient ma być zadowolony, wtedy wróci po więcej. Oczywiście pozostaje jeszcze  kwestia legalności działania takiego domu rozkoszy.

Czy domy publiczne w Polsce są legalne?

Tutaj kwestia jest trochę zagmatwana – można odpowiedzieć i tak, i nie. Na sam początek przypomnijmy czym jest prostytucja – to świadczenie nierządu za gratyfikacje. Prostytucja jest nielegalna w Polsce jeżeli stosowane jest sutenerstwo, kuplerstwo, stręczycielstwo. Wychodzi więc na to, że dobrowolna prostytucja w Polsce, na „własną rękę” nie jest zakazania prawnie.
 

dom rozkoszy - burdel

Idąc tym tokiem myślenia mógłby istnieć legalny dom publiczny w Polsce przy spełnieniu odpowiednich warunków. Jak to wygląda w rzeczywistości? Trochę inaczej, pewnych rzeczy nie da się zweryfikować stąd też ciemna strona domów publicznych. Prawo daje pole do manewru i otwierania działalności o różnych profilach, co często skutkuje „oficjalną działalnością” i tą mniej oficjalna. Najlepiej będzie dowiedzieć się na własną rękę o wszystkich niuansach prawnych jeżeli kogoś to interesuje szczegółowo.
 

Dom publiczny w okolicy – jak znaleźć?

Niestety nie istnieje aktualnie żadna wyszukiwarka domów publicznych w Polsce lub miejsc gdzie są świadczone tego typu usługi. Żeby znaleźć ciekawe miejsca można kierować się słowami „dom publiczny warszawa”, „burdel warszawa”, „sex klub polska”. Czasami na próżno szukać takich miejsc w internecie ponieważ po ich działalności nie ma śladu w sieci. Nie można zagwarantować, że znajdziemy coś w najbliższej okolicy. Jeżeli koniecznie Nam zależy lepszym rozwiązaniem mogą być sex anonse, ogłoszenia erotyczne, escort polska lub portale sex randkowe.
 
Dodatkowe tagi: domy publiczne w Polsce, dom publiczny warszawa, czy domy publiczne w Polsce są legalne, domy publiczne w okolicy, co to dom publiczny

Udostępnij na:

Facebook
Twitter
Pinterest
Tumblr

Ostatnie wpisy: